En son konular
» dojinshi biz hentai dojinshi hentai
04.08.11 14:59 tarafından Misafir

» No Prescriptiopn Drugs
03.08.11 19:21 tarafından Misafir

» ïğè÷åñêè äëÿ äåòåé ôîòî ñòğèæêè
02.08.11 19:01 tarafından Misafir

» Laptop Brands
02.08.11 12:54 tarafından Misafir

» Wellnigh as chintzy as warez
02.08.11 4:13 tarafından Misafir

» alexa backlink backlink services
01.08.11 17:07 tarafından Misafir

» Louis Vuitton
01.08.11 0:46 tarafından Misafir

» add fans facebook xh
31.07.11 21:14 tarafından Misafir

» buy targeted facebook fans f6
31.07.11 15:45 tarafından Misafir

» State Department Drug Trafficking
31.07.11 14:40 tarafından Misafir

» Efektowne pozycjonowanie stron
31.07.11 1:59 tarafından Misafir

» Guarantee
30.07.11 22:26 tarafından Misafir

» ïğîãğàììû íàâèãàöèè
29.07.11 13:29 tarafından Misafir

» x-Hack hack you
29.07.11 7:47 tarafından Misafir

» Statistics Drug Trafficking In Canada
28.07.11 10:03 tarafından Misafir

» KAVAKALANLI ÜNİVERSİTE ÖGRENCİLERİ
27.06.10 13:29 tarafından Aytekin Yılmaz

» ZEYNEL ÖZÖNAL
20.07.09 7:53 tarafından Admin

» Üniversite ve İngilizce Kursu Almak isteyenler Dikkat
08.07.09 13:15 tarafından Admin

» Kavakalan Şenliği
20.06.09 12:25 tarafından Admin

» II. Ortaköylüleri buluşturma etkinliği davetiyesi‏
24.05.09 9:10 tarafından Admin

» II. Ortaköylüleri buluşturma etkinliği davetiyesi‏
24.05.09 8:58 tarafından Admin

» RUMUZ İCİN BASKA BİR ANLATIM
23.04.09 15:43 tarafından Admin

» SEVGİLİ KÖYLÜLERİM
13.04.09 15:00 tarafından sezgin sezer

» UYKU BOZUKLUGU
13.04.09 13:56 tarafından Admin

» Bel agrısı ve Fıtık
13.04.09 13:33 tarafından Admin

» Dj likte İlk adım
12.04.09 16:22 tarafından Admin

» FLATCAST NİK ALMAK
12.04.09 16:19 tarafından Admin

» okuyun
09.04.09 12:58 tarafından Admin

» Hüseyin GÜLŞEN
09.04.09 12:49 tarafından Misafir

» ÜLKELERE ÖZGÜ RESİMLER
08.03.09 16:01 tarafından insanısev

İLK BÖLÜM

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

İLK BÖLÜM

Mesaj tarafından Admin Bir 09.02.08 23:44

Burdasın
Sayfa 1 8

Değerlendirme: 1
Kullanıcı:
kavakalankoyu
Zaman: 07.02.2008 18:41:54
Mesaj: sevgili canlar mesajlarınız gercekten cok güzel tesekkür ediyorum tüm köylülerime ve ziyaretcilerimize bu siteyi gecici olarak kurdum bu kadar bir ilgi beklemiyordum gercekten yakında coma geciyoruz suan radyomuzu www.radyokavakalan.hisforum.com adresine tasimis bulunuyoruz bu forum sitesinide radyomuz adina actim radyomuzuhn hem sitesi hemde forum sayfasi olmasini istedigim icin coma gecitigmiz gün forumumuzda sadece bilgilendirme ve köyümüz hakında bulabilecegimiz seylerin yani sira güncel olaylardanda bas edecegiz yayınımızada comla devam edecegiz tesekürler cem_dede admin

--------------------------------------------------------------------------------

İsim: aslı
E-mail: karagul_aslihotmail.com
MSN adı: karagul
Değerlendirme: 3
Zaman: 06.02.2008 20:43:15
Mesaj: slm ben aslı yaa bu sıtede tanıdıklarla konuşulmuor mu ben konuşamıorum nasıl olacak bana yardımcı olur musunuz?

--------------------------------------------------------------------------------

İsim: hamza karaca
E-mail: jon_jon_roccohotmail.com
Zaman: 04.02.2008 19:49:14
Mesaj: asagidaki yorumlara bi bakındımda hepiniz benim köylümüsünüz acaba Smile insanin köylülerine bu kadar ybancı olması ne kadar kötü

İsim: ali erkin
E-mail: alierkin19hotmail.com
MSN adı: .
Zaman: 26.01.2008 22:23:24
Mesaj: sevgili cem kardeşim siteni zaman zaman ziyaret ediyordum ama bir türlü yazma fırsatım olmadı bunun için kusura bakma site için vermiş oldugun emegine ve yüregine saglık diyorum .bu güzel hizmetinin devamını ve gelişmesini dilerim. Bütün kavalanlı canlara sevgiler selamlar. cevizliden aliMILLA.

İsim: mustafa
E-mail: nursani_19mynet.com
MSN adı: kavakalanli_mustafahotmail.com
Zaman: 24.01.2008 10:31:34
Mesaj: site kurucularına ve sitemize giren değerli canlara çok teşekkür ediyorum sitemiz köyümüz adına büyük bir ön ayaktır heğpinize çok teşekkür eiyorum

İsim: özcan kaloç
E-mail: BETMEN_15mynet.com
MSN adı: lise_terk__16hotmail.com
Zaman: 22.01.2008 22:57:48

İsim: Serkan ERDEN
E-mail: serkan.erdenhotmail.com
MSN adı: serkan.erdenhotmail.com
Zaman: 20.01.2008 15:11:18

İsim: Ertan Ercan
E-mail: ertann_ercanhotmail.com
MSN adı: ertan
Zaman: 19.01.2008 16:52:37
Mesaj: köyümüzün adını yasatmak ve birlikteliği sağlamak amacıyla yaptığınız calısmadan dolayı sizleri kutluyorum

İsim: museyip
E-mail: www.museyiphotmail.fr
MSN adı: museyip
Zaman: 18.01.2008 19:53:08

İsim: Rıza ERZİNCAN
E-mail: riza_erzincanhotmail.com
MSN adı: barkan
Zaman: 12.01.2008 17:25:11
Mesaj: cem kendine iyi bak başarılarının devamını diliyorum.
Admin

İKİNCİ BÖLÜM

Mesaj tarafından Admin Bir 09.02.08 23:45

İsim: sezgin sezer
E-mail: kavakalanlılar
MSN adı: sezgin_sezer_1989hotmail.com
Zaman: 09.01.2008 18:49:26
Mesaj: bu radyoyu kuran cem kardeşimize ve emehi geçen herkeze teşekkürler.erzincana selamlar...

İsim: -
E-mail: turabi_1984thotmail.com
MSN adı: turabi
Zaman: 09.01.2008 17:46:01

İsim: servet
MSN adı: sevret_sezerhotmail.com
Zaman: 08.01.2008 20:16:32
Mesaj: boyle bır sıte yaptıklar için çok tesekur ederız tum çorum da oturan arkdslarmn yenı haberlerı oldu tum emegı gecenlere tklr

İsim: ÖZKAN ÖZMEN
E-mail: ozkan_ozmen19hotmail.com
MSN adı: kavakalan'lı
Zaman: 06.01.2008 20:46:21
Mesaj: Yeni öğrendim böyle bi site olduğunu ve sevindim. Köyümüz adına böyle bi site olması bence güzel. tşk.

İsim: erdogan unsal
E-mail: erdogan.unsalhotmail.com
MSN adı: erdogan
Zaman: 19.12.2007 08:59:47

İsim: admin cem_dede
E-mail: cem_erzincan_85hotmail.com
Zaman: 18.12.2007 19:44:02
radyomuz forum sitesine tasindi
forum sitemize köyümüzün insanlarini resimleri ekleniyor
bu site
sadece eski sitemizdir yeni siteden haberi olmayan köylülerimizin ulasmasi icin acik birakildi www.radyokavakaln.hisforum.com adresinden girebilirisniz

İsim: Ali ASLAN
E-mail: gelecek1970hotmail.com
MSN adı: gelecek1970hotmail.com
Zaman: 12.12.2007 15:13:16
Mesaj: Ben Asarlıyım. Mehmet Dedegillerden Mehmet Aslan'ın büyük oğluyum. İbrahim Dede,Kasım Dede ve sefa abi de beni tanırlar. Siteniz güzel. Ama neden resim galerisi biraz daha geniş değil. Köyünüz insanlarının bütün resimlerini mümkün olduğunca yayınlasanız diyorum. Yaşamınızda ve sitenizde başarılar dilerim.

İsim: cemo
MSN adı: orman-adamihotmail.com
Değerlendirme: 5
Zaman: 10.12.2007 13:09:01
Mesaj: hala radyo açılmadı ve çok katı kurallar işliyosunuz bir kişi hemen siteden kovulmamalı devamını yazmak istemiyorum ne de olsa bizim radyo ve sitemiz

İsim: öznur
E-mail: oznurozonal_Bhotmail.com
MSN adı: kardelen
Zaman: 03.12.2007 18:07:48
Mesaj: radyonun yapımında emeği geçen cem kardeşime çok teşekkür ederim daha yeni haberim oldu.herkeze hayırlı olsun.tüm canlara sevgilerimle...öznur

İsim: admin(cem_dede)
E-mail: kavakalankoyuhotmail.com
MSN adı: emek sarf edenindir saygı duymak faydalana düser
Zaman: 27.11.2007 19:27:27
Mesaj: tesekkürler canlar köyümüz adina acilmis köylülerimizi birlestirmek ve köyümüzü tanitmak adına acilmistir radyomuz gelistirip yükseltmek tabiki kölülerimze düser tesekkürler admin
Admin

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM

Mesaj tarafından Admin Bir 09.02.08 23:47

İsim: uygar
E-mail: uygaralanhotmail.com
MSN adı: gülmek senin bir tutkun olsun bir gün ağlarsan o da mut
Zaman: 27.11.2007 16:36:57

İsim: ilkay sorgeç
E-mail: ilkay_sorgeçhotmail.com
Zaman: 26.11.2007 17:43:11
Mesaj: Öncelikle bu radyonun yapımında büyük emek sarf eden Cem ERZİNCAN kardeşime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Lakin radyomuza sahip çıkmakta diğer arkadaşlara düşüyor, umarım insanlarımız kıymet bilirler.

İsim: cem_dede (admin)
E-mail: kavakalanradyohotmail.com
Zaman: 20.11.2007 13:17:10
Mesaj: sevgili erhan kardesim radyomuzda normalde sorun olmaz olmasina elimizden geldigince izin vermiyoruz ama o olayda ikinizde hataliydiniz radyomuzun amaclarindan tabiki eglenme tanisma var ama diger bir amaci ise köyümüzü tanitmaktir disaridan gelen ziyaretcilerimizin köyümüzü yanlis algilamamasi icin lütfen elinizden gelen olgunlugu ve sakinligi gösterip tartisma zemini yaratmayalim bu köyümüzün insanlarinin görevidir dj lerimizin görevlerinden biri ise tartisma oldugunda olayi kaptirmak veya degistirmek en son banlamak ki bu secenegi en son tercih olarak kulaniyoruz djlerimiz o özeni gösterir bize düsen tartisma oldugunda sakinliginizi ve suskunlugunuzu korumamiz dj gerkeni yapar ilgin icin tesekkürler

İsim: zemzem_6@hotmail.com
E-mail: ErHaN ÜnSaL
MSN adı: zemzem_6hotmail.com
Zaman: 18.11.2007 21:18:43
Mesaj: VALLA NE DİİİM SİTEYİ YENİ KEŞFETTİM İLK GÜNDEN BİRİLERİYLE UFAKTA OLSADTARTISSAKTA BIZ AYNI KOYDENIZ YİNEDE GÜZELDİR BİDE SU (I_i) SORUNUNU CÖZSEN TAM SÜPER OLCAK YAZILMIYO YAW
NEYSE ESPRI BU ELLERINIZE SAGLIK

İsim: admin
Zaman: 14.11.2007 16:23:58
Mesaj: seygili canlar tesekkür ederim radyomuz sizlerle büyüyecek tekrar tesekkür ederim canlar bu arda ayın 25 e radyomuz com adresine tasiniyor 25 11 2007 tarihinden itibaren yeni adresimiz www.radyokavakalan.com olacaktır köylülerime ve ziyaretcilerimize duyurulur suan ki sitemiz de faaliyetini sürdürecek ilginiz icin tesekkürler cem_dede admin

İsim: OKTAY
E-mail: argentina_10_88hotmail.com
Zaman: 13.11.2007 20:55:49
Mesaj: KİRVEM ELLERİNE SAĞLIK GERÇEKTEN KAVAKALAN KÖYÜ ADINA İYİ ŞEYLER YAPIYORSUN KÖYLÜLERİNİNDE SANA DESTEK ÇIKMASI DİLEĞİYLE YAYIN HAYATINDA BAŞARILAR DİLER BAŞARILARININ DEVAMINI İSTERİM

İsim: gülbahar
E-mail: g.bahar_19hotmail.com
MSN adı: gülbahar
Zaman: 10.11.2007 21:43:27
Mesaj: slm arkadaslar bende kavakalanliyimm küçükdegirmencilerdenimmm yeni öğrendimm radyoyu begendimm burdaa akrabalarımla tanısırımm

İsim: AYNUR ARAT ÜSTÜN
E-mail: Berendila85hotmail.com
Zaman: 10.11.2007 16:21:05
Mesaj: MERHABA CANLAR RODYOMUZU ÇOK BEĞENDİM. BİRLİKTELİĞİNİZİN BU İLK VE GÜZEL ADIMINI KUTLUYORUM. BAŞARILARINIZIN DEVAMIN DİLİYORUM. SEVGİLER

Zaman: 04.11.2007 21:09:01
Mesaj: eyvallah abim benim tabiki desteklerle dahada gelistirecegiz radyomuzu dedigin gibi bir fiyasko la sonuclandi birlestirme cabalarimiz ins tekrar deniyecez bu kez olumlu bir sonuc alacagimizi saniyorum

İsim: Özkay
E-mail: ozkay_sorgechotmail.com
MSN adı: Özkay_Sorgeç
Değerlendirme: 3
Zaman: 04.11.2007 09:26:30
Mesaj: Sevgili Canlar,03.11.2007 tarihinde Dj Uğur(ARAT) arkadaşımızın Çabalarıyla yapılmak istenen Kavakalanlı Canları bir araya getirme çabası ne yazıkki başarılı olmamıştır.bunun sorumlusu tabiki Ne uğur arkadaşımız nede Sevgili Radyo Kurucumuz CEM ERZİNCAN dır.İsmi geçen arkadaşlar emeklerinin karşılığını sizlerden gelen talep karşılığında alacaktır.Bu maksatla daha etkili bir çalışma yaparak..Tüm canları Köyümüz sitesinde buluşturalım...Şimdiden teşekkürler..

İsim: admin(cem erzincan)
Zaman: 03.11.2007 15:37:38
Mesaj: tesekürler mehmet ali abi sizin gibi büyüklerimizin taktiri bizi mutlu ediyor sizin gibi büyüklerimizin destekleriyle köyümüzü gelistirmeyi ve tanitmayi amacliyoruz ve birbirini tanimayan köylülerimizi birlestirmeyi amacliyoruz ilginiz icin tesekkürler admin

İsim: Mehmet Ali Doğan
E-mail: mehmetali.dogandogangrup.com.tr
Zaman: 03.11.2007 11:11:03
Mesaj: Sevgili gençler, web sitenizi ve kavakalan radyoyla ilgili çalışmalarınızı çok beğendim sizleri kutluyorum.Siz gençlerin bu duyarlılığı,mensubiyet duygusu ve köyümüze olan sevginiz kavakalan köyünde doğup büyüyen biri olarak beni de mutlu etmiştir.
Köyümüzle ilgili ve gençlerimize dönük çalışmalarınızda daime yanınızda olacağımı belirtir gözlerinizden öperim...

Zaman: 16.10.2007 17:19:50
Mesaj: eyvallah emmi köyümü tanitmak icin actıgım bir site radyomuzuda bu amacla actım köylümüzün bir biriyle tanismasi ve kanasmasini amacladim ins sizin gibi büyüklerimizin destekleriyle bunuda basaracagimiza inaniyorum sitemi ziyaret ettigin icin tesekküreler piro

İsim: ibrahim dede
E-mail: ibrahimerzincan006hotmail.com
MSN adı: ibrahim erzincan
Zaman: 14.10.2007 22:30:37
Mesaj: SEVGİLİ YEĞENİM CEM, ÇOK GÜZEL OLMUŞ RADYON HERKES GİBİ BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM. TABİKİ KÖYÜMÜZÜN ÖZLEMİNİ Bİ NEVİ AZALTMIŞ OLDUK. BU RADYONUNDA KÖYÜMÜZ HALKINA VE GENÇLİĞE FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.RADYONUZ ARACILIĞIYLA TÜM DİNLEYENLERE SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYOR SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM.(AMCAN)

İsim: cem_dede
Zaman: 25.08.2007 07:08:58
Mesaj: sevgili can tesekkürler bizim sitemizde türk halk semah kürtce tarzı müzikler calınır kabulse djyimiz olmanız bizi memnun eder

İsim: onur kocagul
E-mail: ceza_rap_122hotmail.com
MSN adı: ceza_rap_122hotmail.com
Zaman: 22.08.2007 16:37:39
Mesaj: Ben Dj OnurKOCAGÜL Sitenizde Yayın Yapmak İstiyorum Bilgilerinize (www.djonurkocagul.tr.gg)

İsim: GaMzE ÖzLü
E-mail: gamzeozlu_nbahotmail.com
MSN adı: ----NbA----
Zaman: 09.08.2007 09:47:10
Mesaj: CEM ABİ SİTE ÇOK GÜZEL OLMUŞ..BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM..HERKESE SLM..GÖRÜŞÜRÜZ..

İsim: //espada//
E-mail: fener_carkacihotmail.com
Zaman: 17.07.2007 11:53:26
Yetişin imdada aldı dert beni
Başımı alıp hangi yere gideyim
Gittiğim yerlerde buldu dert beni

Abdal Pir Sultan'ım gönlüm hastadır
Kimseye diyemem gönlüm yastadır
Bilmem deli oldu bilmem ustadır
Şöyle bir sevdaya saldı dert beni

İsim: YELİZ
E-mail: hasan_yeliz_4619hotmail.com
MSN adı: yeliz
Zaman: 13.07.2007 22:20:46
Mesaj: SLM LEVENT BİZLER İYİYİZ SEN YOKSUN NERELERDESİN BİZLERDE SENİ ÖZLEDİK KENDİNE İYİ BAK KENDİNİ BU KADAR COK ÖZLETME KUZEN

İsim: LEVO_DEDE
E-mail: corumlu2hotmail.de
MSN adı: LEVO
Zaman: 12.07.2007 19:39:26
Mesaj: slm canlarim benim radyo niye kapali her zaman hic birinizi ortalikta yok özletiyorsunuz kendinizi
Admin

DÖRDÜNCÜ BÖLÜM

Mesaj tarafından Admin Bir 09.02.08 23:48

İsim: piling
E-mail: kendal1985gmail.com
MSN adı: biji_pilinghotmail.de
Zaman: 06.07.2007 11:41:21

Zaman: 05.07.2007 23:04:51
* Yalan dünya senin olsa ne fayda?
* Akibet; alırlar tatlı canını...
* Bülbül gibi dilin olsa ne fayda?

İsim: BARIŞ BOLAT
E-mail: baris_bolat_19hotmail.com
Zaman: 04.07.2007 17:03:59
Mesaj: ÖNCELİKLE SİTEYİ KURAN CEM ERZİNCANA VE SİTEDE EMEĞİ GECEN HERKESE TEŞEKÜRLERİMİ İLETİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.NEMUTLUKİ BİZLERE BİZİ TEMSİL EDECEK BİR CANIMIZIN KÖY ADINA YAPMIŞ OLDUĞU SİTE SAYESİNDE BİR BİRLERİNİ YİLLARDIR GÖRMEMİŞ EŞ DOSTLARIN KENDİ SESLERİNİ SORUNLARINI BU SİTEDE PAYLAŞACAKLARINA COK SEVİNDİĞİMİ BİRKEZ DAHA DİLE GETİRMEK İSTİYORUM.BU SİTEYİ HERKESE DUYURMALIYIZ.VE HERKES KENDİ SORUNLARINI ANILARINI YAZMALARI FOTOĞRAFLARINI FOĞRAF GALERİSİNE YÜKLEMELERİ ÇOK GÜZEL OLACAKTIR.SİZLERİ KUTLUYORUM BAŞARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.KAVAKALAN KÖYÜNÜ SEVEN HERKESİ SEVİYORUZ.NE MUTLUKİ KAVAKALAN KÖYÜNDE DOĞDUK BÜYÜDÜK.HERKES KÖYÜNÜ SEVMELİ.HERKESE SAYGILAR.//BARIŞ BOLAT 05356281935//İZMİR EV.02323671568//KÖY.03644914995

İsim: espada
E-mail: fener_carkacihotmail.com
Zaman: 02.07.2007 20:50:52
Mesaj: cem abi süpersin ellerine yüregine saglık site süper olmuş herzaman yanındayızz..

İsim: okan tüfekçi
E-mail: dersim__1hotmail.com
Zaman: 25.06.2007 07:34:20
Mesaj: CEM HAVOLL HAYIRLI OLSUN SANA CANİM FEDA SEN BENİM KARDESİMSİN COK COK HAYIRLI OLSUN RADYONUZ BU RADYO COK GÜZEL VE ANLAYISLI SAYGILI SEVGİLİ İYSANLARLA DOLUYOR HEPİNİZE CAN KURBAN

Değerlendirme: 4
Zaman: 24.06.2007 21:07:44

İsim: eren
E-mail: erensorgechotmail.com
Zaman: 24.06.2007 15:01:38
Mesaj: gaggom ellerine saglık senden bise olmaz diyenlerin yüzünün yavas yavas yere egildigi günlerden bi gün burdan senin mersindeki kirvene sesleniyom bak cem neler yapıyo ellerine sağlık olsun
Yorum: eyvallah gaggom hode razi be benden adam olmaz diyenler yasamiyorlar saten suan bir babambir amcam yasiyor onlarada bisey yapamam dimi hehe

Zaman: 20.06.2007 15:55:02

Zaman: 19.06.2007 19:47:49
Mesaj: slm alev radyoya girmekte zorluk çekebilirsin bişey diyemiycem sitemiz gecici olarak yapıldı.normal sıtemiz yapım aşamasında oraya radyo aktarıldıgında daha kolay gireceksin tskler ilginden dolayı...

E-mail: GaMzE ÖzLü
Zaman: 19.06.2007 16:46:09
Mesaj: ESPADA nerelerdesin kaç gündür???yoksun ortalardaa...???bana cvp at..

İsim: DJ_CAN_ERDİ
E-mail: erdigemici62hotmailcom
Zaman: 19.06.2007 12:55:59
Mesaj: selam canlar merhaba sitemiz suanda yapımm asamasındadır canlar ama yınede guzel bır sıtemız war emegı gecen herkese basta levent abim, cem abim, ve aytac olmak uzere herkese tsk ler bende bundan sonra kavakalan radyosuu icin elimden gelenii yapacagimm insallah siz dinleyicilere guzel turkuler ve hos sohbetler ortami kurariz her kese iyi dinlemeler..:o8)

İsim: alev
E-mail: canim19_1987hotmail.de
Zaman: 18.06.2007 18:55:09
Mesaj: slm canlar ben ben radyoya giremiyorum bana yardimci olabilirmisiniz? cevizlikoyu radyosuna kolaylikla girdim niye bu radyoya giremiyorum??

İsim: dj_kavakalan
Zaman: 16.06.2007 11:13:20
Mesaj: behçet kardeşim teşekür ederiz burası sadece radyo için açilmiştir kısa bir zaman sonra sitemiz hazır olcaktır...

İsim: dj_kavakalan
Zaman: 14.06.2007 20:54:22
Mesaj: baris bolat sizi herzaman aramızda görmekten şeref duyarız

İsim: Barış BOLAT
E-mail: bari_bolat_19hotmail.com
Zaman: 14.06.2007 09:03:56
Mesaj: DEĞERLİ SİTE KURUCUSU ÖNCELİKLE SİZLERE TEŞEKÜR EDİYORUM.BENCE BU SİTEYİ KURMAKTA DEVAMINI GETİRMENDE KÖYÜMÜZ ADINA YARAR SAĞLAYACAĞINI VE BU VESİLEYLE YILLARDIR KENDİ MEMELEKETİNDE UZAKTA KALIP BİRBİRİNİ TANIMAYANLAR BU SİTE YOLUYLAN BİRBİRLERİNİ TANIYIP SKI DOSTLUKLAR EDİNECEKLERİNDEN COK EMİNİM BUDA BİZİ ŞİMDİDEN SEVİNDİRMEKTE VE SİZLERE TEKRARDAN TEŞEKÜR EDİYORUM.KÖYÜMÜZÜ TANIMAK KÖY HALKINI BİRLEŞTİRMEK ADINA YARAR SAĞLAYACAĞINI UMUT EDİYORUM.:o8)
Yorum: tesekkürler bariş bolat ben cem erzincan site admini ve master i radyomuz gecici olarak buraya tasinmistir o yüzden bisey ekelnmedi ileriki zamanlarda yeni site alip radyomuzu buraya tasiyacagim ve girislerde sorun yasamayacagiz ve dediginiz bgibi radyomuz sayeinde gurbettteki köylülerizle sohbet edip bir ölceüde olsa hasretlik giderecegiz ilginiz icin tesekkürler

İsim: KUŞÇU
Zaman: 12.06.2007 16:01:50
Mesaj: SİTENİZ HAYIRLI OLOSUN. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.İNŞALLAH DAHA GÜZEL YERLERE GELMENİZ DİLEĞİYLE:HOŞÇAKALIN...Wink

Zaman: 12.06.2007 15:20:24

İsim: //espada// ben aytaç
Zaman: 12.06.2007 12:26:30
Mesaj: abidin özlü, emrah özlü, gamze özlü ve ailesine sevgilerimi yolluyorum.

Zaman: 11.06.2007 21:19:00
Mesaj: KİM BU ESPADA YAA:D KÖKÜNE KİBRİT SUYU HAA..Very Happy(HEHE:))

Zaman: 11.06.2007 21:13:48
Mesaj: HABERLER:dün yapilan gamze özlüye sevgi gösterileri mitinginde halktan gamzeye sevgi aktı.gamze özlünün heykeli tbbm onüne konuldu..(trt)
Admin

BESİNCİ BÖLÜM

Mesaj tarafından Admin Bir 09.02.08 23:50

İsim: espado
Zaman: 11.06.2007 17:45:08

Zaman: 11.06.2007 14:21:51
Mesaj: MALİDOST..ABİM SÜPER YAZMIŞSIN,ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK...

İsim: malidost
E-mail: maliguvechotmail.com
Zaman: 10.06.2007 17:31:42

Kırklar cem’inde bade içen
Hünkarım mirim Bektaşi can
Ehlibeyitle göye ucan
Hünkarım mirim bektaşican

Erenler bahcesine girdin
Gelip aliye ikrar verdin
Kırklar ceminde dara durdun

Güvenç alim pir erenlerde
Bu ceme ikrar verip girenlerde
Kırklar ceminde divan duranlarda

malidost tan sevgi ve saygılar

Zaman: 10.06.2007 17:15:06

E-mail: bidenemee
Zaman: 10.06.2007 17:14:55

Zaman: 10.06.2007 07:17:42

E-mail: gamze özlü hayranı
Zaman: 09.06.2007 17:34:29

İsim: eren
E-mail: erensorgechotmail.com
Zaman: 08.06.2007 21:05:50

Zaman: 08.06.2007 09:42:07

İsim: naki
Zaman: 07.06.2007 14:43:07
Mesaj: slm ben naki cevizli koyunden radyo ne zaman faliyete girecek

İsim: GaMzE ÖzLü
Zaman: 07.06.2007 11:50:01
Mesaj: abicim,ablacim site süpperr olmusss,hayırlı olsun... öptüm sizleri byee

İsim: ÇARKACI
Zaman: 06.06.2007 17:36:26
Mesaj: site hayirli olsun başariların devamını dilerim...Smile

bos sayfa bakmayın radyoya gelin

Yorumu gönderen:: 20.10.2007 11:45:06
Musa EREN
( kavakalanhotmail.com ) Teşekkürler dede oglu harika bir sayfa bende kivraniz olurum babana ve annene selam söyle başarı ve yeniliklerin devamını diler gözlerinden öperim M.EREN
Admin

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön